Bodrum Airport Taxi

Hakkımızda

Kooperatifimiz, SS. 117 No'lu Milas-Bodrum Havalimanı Taksi İşleticileri Kooperatifi adı altında 10-09-1998 tarihinde 7 üye ile kuruldu. 1998 yılında ülke turizmine açılan Milas - Bodrum Havaalanında 70 araç ile hizmet vermeye başladık.

Ülke turizmine en iyi hizmeti verebilmek amacıyla öncelikle tüm şoförlerimizin yabancı dil öğrenmesini hedefleyerek çeşitli dil kursları düzenledik. Şu anda şoförlerimizin tamamına yakın kısmı İngilizce'yi rahatça konuşabilmektedir. Aramızda aldığımız kararlar doğrultusunda bu yaz sezonu öncesi tüm araçlarımızın 5 yaş dahilinde ve klimalı olmasını sağladık.

Web Sitemizi oluştururken başlıca düşüncemiz, kooperatifimizi günümüzün teknolojik araçlarına entegre etmek ve verdiğimiz iyi hizmeti, kalite anlayışımıza uygun bir şekilde doğrudan tüm dünyayla paylaşmak idi.

Milas - Bodrum Havaalanına tüm dünyadan gelen turistlerin ilk karşılaşacakları kişiler olarak biz Bodrum Airport Taxi çalışanları herşeyden önce Türkiye’mizi en iyi şekilde temsil etme düşüncesinden yola çıkarak her gün niteliklerimize bir yenisini eklemeye çalışmaktayız.
Sayfalarımızı incelerken fark edeceğiniz gibi rezervasyon ve dilek/şikayet formları da hazırlamış bulunuyoruz. Formlarımızı doldurduğunuz takdirde, görevli arkadaşlarımız mümkün olan en kısa süre içerisinde sizlere cevap vereceklerdir.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Milas - Bodrum Havaalani Taxi çalışanları.